Studio fotografii ARTGRAFO Design

stempel czarny


Portal Ślubny Internetowe Targi Ślubne


Fotograf polecany przez


 

foto naprawa

FOTO SERWIS
33-300 Nowy Sącz
ul. Żywiecka 25
Telefon: 663 706 027; 730 337 825


"W doskonałej fotografii chodzi o głębię uczucia, nie o głębię ostrości." P. Adams

Pracujemy we dwoje - mąż i żona, nie powielamy swojej pracy a ją uzupełniamy (jak to w małżeństwie :-) ) a skupiamy się przede wszystkim na indywidualnych emocjach, pięknych kolorach, korzystnym świetle, doskonałym kadrze oraz ciekawej perspektywie. Wszystkie te czynniki są wspólnym mianownikiem udanej sesji. Nie działamy wg schematów. Każdy ślub jest wyjątkowy oraz indywidualny - jest to reportaż na żywo, przez co sytuacji nie da się ani powtórzyć ani przewidzieć, a fotografia jest działalnością artystyczną i zależy od postrzegania świata przez fotografa, od jego wrażliwości.

Jeśli chcecie zamknąć z nami w kadrze Wasz ślub zapraszam do kontaktu. Wybierając nas, akceptujecie nasz styl artystyczny. Indywidualne spojrzenie, nieszablonowe pomysły - kreatywne zdjęcia.
Więcej pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Po przesłaniu zapytania wysyłam ofertę.

Przykładowy fotoreportaż (subtelny, naturalny, pełen pięknych emocji) do wglądu poniżej - WIĘCEJ po uprzednim kontakcie, gdyż szanujemy prywatność naszych klientów.

Zdjęcia dostępne są również w zakładce PORTFOLIO